| AlexC1165 a întrebat:

Anul trecut am avut media 5 la mate iar nici acum în a 10 a nu înțeleg prea multe lucruri din recapitulare... Știți un site bun de unde pot învăța sau ceva youtuber? (Sunt la mate info)

2 răspunsuri:
| svenhassel13 a răspuns:

Bro, sunt in aceeasi situatie. Nu se lipeste de mine, a dracu matematica... Nu vreaaa.
Te sfătuiesc sa te muti la filologie, asta am sa fac si eu de la anul. Sunt a x-a, la științe.

| AlexC1165 explică (pentru svenhassel13):

Nu vreau să mă mit deoarece îmi place informatica. M-aș fi mutat dacă nici la info nu m-aș fi descurcat laughing Totuși am luat 8.45 în examen la mate deci nu stiu unde nu merge