| KM3 a întrebat:

Astazi am fost la olimpiada la romana, etapa judeteana(cluj).Cum pot sa aflu rezultatul (de pe internet)?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, încă NU s-au publicat pe net :(

Când vor apărea, vor fi publicate pe site-ul I.S.J. Cluj - vezi linkul oficial :
http://www.isjcj.ro/htm/2015/Olimpiade_2015/Romana/romana_2015.html

http://www.isjcj.ro/htm/2015/Olimpiade_2015/Olimpiade-2015.html

Toate cele bune.

| Gabriela_Miruna_1978 a răspuns:

Pai rezultatele, pe net se dau târziu.Dar după ce dai concursul pe la orele 17:00-19:00 se afișează rezultatele la școală unde ai fost.

| bobo13 a răspuns:

La orice olimpiada ai fi, in orice locatie, daca rezultatul se publica pe net scrie pe usa de la intrare si trebuie sa va spuna si supraveghetorii. Le poti afla doar de acolo de la scoala, daca vrei sa afli cand se publica acolo intra pe isjcluj si acolo vezi. Cel mai probabil in aceeasi zii in care ai dat olimpiada dupa ora 23:00. Cel putin asa a fost la mine in fiecare an. Sper ca am fost de ajutor.

| Tinkerbellll a răspuns:

Rezultatele apar la un moment dat. Tot ce poti face este sa astepti sa se afiseze pe olimpiade.ro sau pe alte siteuri sau sa vorbesti cu profesorul de la clasa. Succes!