| Nimeni91 a întrebat:

Azi, diriginta a solicitata sa ii transmitem daca avem internet acasa si ce folosim pentru scoala online: telefon, tableta, laptop, insa nu a precizat motivul si sunt curioasa. O fi vorba despre vreun sondaj sau ceva...

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de sondaj, incearca sa se afle cati elevi au acces la lectiile online.

| sierra1 a răspuns:

"O fi vorba despre vreun sondaj"

exact, i-o fi cerut directoarea

| FreddieM a răspuns:

Ce v-a retinut sa o intrebati pur si simplu?

| Nimeni91 explică (pentru FreddieM):

Am intrebat-o, insa dansa mi-a spus numai faptul ca îi este solicitat acest lucru de catre director, nimic mai mult.

| gabriela2201 a răspuns (pentru Nimeni91):

Vezi? sondaj