| NinaWoolf a întrebat:

Buna TPU happy
Care din voi a citit macar un volum din "Casa Noptii"?
V-a placut?
Care este personajul vostru preferat?[al meu este cu siguranta Neferet happy

4 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Ooo dalove struck
Am impumutat de la biblioteca volumele, sunt la "Tradarea".
Imi plac foarte mult. E ceva diferit fata de alte carti cu vampirihee hee
Hmm.imi plac mai multi:Neferet, Zoey, Stevie Rae, Erik.happy

| NinaWoolf explică:

Eu vreau sa citesc volumul 4
care nu a aparut inca la biblioteca de unde iau eu carti
crying

| CrimeLullaby a răspuns:

Sunt 8 volume, nu 4, daca personajul tau preferat e Neferet inseamna ca nu ai citit toata seria, personajul meu preferat e Kalona big grin

| ioaaana a răspuns:

Eu le-am citit pe toate 4 si imi plac la nebunie.personajul meu preferat e zoey, dar imi place si afrodita... oricum sunt super interesante cartile, pacat de stevie rae.