| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

Ce se intampla daca raman neincheiat pe semestru 1 (am doar o nota, trebuia sa puna ieri note dar cu gripa nu s-o mai facut scoala si am doar 2 absente)?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai sunt cinci zile de școală deci nu scapi

| pitik200 a răspuns:

Buna. primele 2 saptamani din semestrul 2, profesorii sunt obligati sa inchida mediile

| TheMusicBoy a răspuns (pentru pitik200):

Profesori sunt obligati sa inchida in lutima saptamana de scoala inainte de vacanta intersemestriala

| andraee20 a răspuns:

In primele 2 saptamani din semestrul 2 se poate incheia daca vorbesti cu profesorul sa iti mai dea o nota sau poate un test. Pup