| RedHair a întrebat:

Cei care mergeti la Cangurul lingvist la lb. engleza, din ce v-i s-a spus sa va pregatiti?

2 răspunsuri:
| RoxyGirl a răspuns:

Pai,drept sa -ti spun nu trebuie sa te pregatesti din ceva anume.Particip de 2 ani, acesta fiind al 3 lea an (sunt clasa a 7a).Ai putea cauta pe internet subiecte din anii trecuti.Eu lucrez dintr-o carte care are toate subiectele din 2006 pana in 2009 si sunt o groaza pentru fiecare clasa.Mult succes si sa ne vedem la proba de barajhappy!

| RedHair explică:

De unde ai luat cartea? Vreau si eu una. big grin Imi place optimismul tau happy. Eu particip prima data...