| florentina_9904 a întrebat:

Corigenti dau maine examenu la romana?(A 8-A)

Răspuns Câştigător
| eminem95 a răspuns:

NU ei nu dau exaamenul se va face o a doua alegere dar uh trebuie sa dai coringenta dupa aia il dai si uh cand spune-i ei la scoala fundita :*

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu, daca nu ai promovat la toate materiile nu dai acum nici un examen, astepti sa dai corigenta si dupa pe la toamna dai si examenulwinking bafta

| Lucinca a răspuns:

Nu. daca esti corigenta nu dai examen nici la romana nici la mate. straight face

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu, corigenţii vin la vară să facă ce no-r făcut tot anul'. FUNdă :*

| AnaigroeG a răspuns:

Nu

| Aniela2777 a răspuns:

Nu, maine se da Examenul la Limba Romana pentru admitere la liceu, in data de 22 iunie se va da si la Matematica si se face media intre cele 2 rezultate happy si +50% media generala pe 5-8 happy Si eu dau maine.