| SebyBoss a întrebat:

Buna TPU.Cum pot dezinstala Sweetim, dau

Răspuns Câştigător
| theprettyreckeless a răspuns:

Pai intri la Control Panel din Startul calculatorului, apoi alegi acolo Add or Remove Programs, selectezi Sweetim si dai remove. sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Start > Control Panel > Add or Remove Programs > Sweetim > Remove happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii in My Computer, iar in stanga, este Add or remove programs, dai pe el, si o sa-ti apara o lista cu programe. De aici dai click pe SweetIM sau cum se numeste, iar in dreapta lui va aparea |Remove|, |Repair|, dai |Remove|, si mai departe dai next, pana va disparea fereastra.
Sper sa iti foloseasca, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut un raspuns