| ilincaili a întrebat:

Cum pot dezinstala Sweetim de pe facebook? Este foarte enervant, de pe yahoo am reusit. dar de pe facebook nu reusesc.
Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

ELIMINARE PROGRAME
Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati). Bafta!

In browserul pe care il folosesti intra la Unelte(tools)->Suplimente->Extensii sau Module ->aici dezinstalezi emoticoanele din browser.

Bafta!

| ilincaili explică (pentru neluL):

Multumesc,chiar mi-a fost folositorhappy

| neluL a răspuns (pentru ilincaili):

Cu placere ! bye,bye wave

| Marin_Loredana_1985 a răspuns (pentru neluL):

Si mie mi-a fost de folos, mi se tot bloca facebook din cauza lui, multu

| neluL a răspuns (pentru Marin_Loredana_1985):

Cu placere!