| Andrei_Calugar_1997 a întrebat:

Daca am dat bacul anul acesta si nu am obtinut media de trece (6), dar am obtinut peste 5 la toate materiile din ce voi da la toamna?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din ce dai poti alege tu. Poti sa dai la toate materiile cu probe scrise, la doua sau numai la una. Vei specifica expres, in cererea de inscriere, materiile la care vrei sa-ti fie recunoscute notele din prima sesiune.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vei alege la ce materie sau materii dai. Poti da una, doua sau pe toate trei probele scrise. Cel mai intelept este sa alegi materia la carepoti invata cel mai bine, asa incat sa iei o nota in jur de 8 care sa iti asigure promovarea.