| AngieSutru a întrebat:

Dacă am rămas pe semestrul asta corijență la 4 materii și trec pe următorul se întâmpla ceva?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ramai repetenta!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Faranume242424):

La ora asta nu mai dorm oricum, ca-i dimineata la mine! happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Faranume242424):

Oricum, cu corijenta la 4 materii, nu te trece anul, nici ministrul Invatamantului!

| LPCTSTR a răspuns:

Daca reusesti in semenstrul 2 sa scoti medii de peste 5, 5, nu vei avea probleme.
Nu crede tot ce spune DoanaNeagra, vrea sa te sperie, nu cred ca a verificat sau macar a gandit cand a raspuns, desi era logic.

| Elena9328 a răspuns:

Trebuie să ai 6 la toate pe al doilea, altfel repeți anul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca treci la toate pe semestrul al doilea cu 6, promovezi anul. Multa bafta!

| Unciuleanu_Alexa_2000 a răspuns:

Daca iei note mari nu ramai

| S3RG a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic, daca treci in urmatorul.