| Nimeni91 a întrebat:

Daca, de exemplu, un profesor îmi pune o nota la o anumită materie în classroom(grades), atunci o sa primesc și eu notificare?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă alege să-ți trimită un mesaj da, altfel doar o vezi in classroom sau iți spune profu' in direct ce notă ai

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai pana acum nu ai primit? Inseamna ca nu, doar daca trimite profesorul mesaj specific cu acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mod normal trebuie să primești imediat notificare, dar mai sunt persoane care nu primesc notificare dea classroom. În orice caz, pe gmail primești și e-mail și acolo vezi tot

| Nimeni91 explică (pentru anonim_4396):

Va mulțumesc tuturor! Abia am inceput sa facem ore pe classroom, de aceea nu știu toate detaliile. Până acum am făcut doar pe skype si pe zoom.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nimeni91):

Ori de câte ori ai întrebări, pune-le fără teamă happy