| Lixandranumelamisto a întrebat:

Buna TPU! Daca vreau sa devin criminalist urmand facultatea de drept, pot avea tatuaje?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Poti avea tatuaje, statura de 1 metru, poti avea mainile amputate si orice vrei si nu este un impediment pentru a vrea sa devii criminalist

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți dacă sunt acoperite de haine.

| dinaprilie a răspuns:

Buna, ce as face eu inlocul tau: cere ajutorul parintilor sa te ajute cu un raspuns la aceasta intrebare sau verifica care este institutia de drept care face angajari pentru acest post si concepe o adresa care sa o adresezi in mod oficial cerand un PUNCT de VEDERE asupra "nedumeririlor" pe care le ai.