| AndreeaAndreeoff a întrebat:

Buna TPU! Dupa ce termin, as vrea sa dau la Facultatea Politehnica, dar pe specializarea Inginerie si limbi straine... Dupa ce termin, ce slujba mi-as putea lua, ce as ajunge?
DAU FUNDA, RASPUNDETI-MI CAT DE REPEDE PUTETI!

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

1. Politehnica este UNIVERSITATE, nu facultate. adica in Universitatea Politehnica gasesti mai multe facultati.
2. Inginerie SI Limbi Staine poti sa faci daca urmezi in paralel o facultate din Politehnica si Facultatea de Limbi si Literaturi Straine, de la Universitate. Numai la Politehnica, poti sa faci Inginerie IN limbi Straine.

Fara sa fiu rau, la cat de multe stii despre ce vrei sa faci si la cum arati, cel mai probabil o sa ajungi o "sugar baby".