| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Eminențele mamilare sau impresiunile digitiforme sunt de fapt reliefuri determinate de girusurile emisferelor cerebrale?

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Mm... n-aş zice.

| johnnny123 a răspuns:

Sincer acum, crezi că aici este cel mai potrivit loc pentru a pune întrebări atât de specializate din materia predată la facultatea de medicină?

Nu ar fi mai indicat să cauți un grup al studenților la medicină, un forum pe teme medicale, etc?

În plus, dacă chiar ești studenta la medicină așa cum spui, nu ar trebui să ai acces la toate materialele de studiu?

| Anamaria9916 a răspuns (pentru johnnny123):

Crede-mă, am încercat