| MsBeatrice a întrebat:

Buna,TPU! Eu am media de admitere 9.23 ce licee imi recomandati? Profil Filo.Dar ce parere aveti de Iulia Hadseu /caragiale?

Răspuns Câştigător
| nimeni1234 a răspuns:

Eu nu știu ce să pun prima opțiune Iulia sau Caragiale.îmi plac ambele la fel de mult. Hai cu mine în Caragialeee

| MsBeatrice explică (pentru nimeni1234):

Hey am pus prima optiune Hasdeu si a 2 Caragiale.Tu? Cum facem sa tinem legatura ca vreau sa.ti zic unde ma intrathappybig grin

6 răspunsuri:
| MsBeatrice explică:

Multumesc frumos am sa tin cont de el...Prince zona este?

| MsBeatrice explică:

Hey ..am pus prima optiune Hasdeu si a 2 Caragiale..cum facem sa tinem legatura ca sa.ti zic unde am intrat?:*

| nimeni1234 a răspuns (pentru MsBeatrice):

Să mă anunțiii, cred că intrii in hașdeu sigur! îți țin pumnii! :***

| MsBeatrice explică (pentru nimeni1234):

Da multumesc frumos. daca ai fb. poti sa mi.l dai si te adaug. daca vrei:*

| Segrave1x a răspuns:

Eu ti-as propune Colegiul NAtional Grigore Moisil. EU invat acolo si e foarte tare. Crede-ma si media e de 9.10 Succesc!