| pisicooot a întrebat:

Pentru psihologie la ce profil ar trebui sa dau? Am media de admitere 8.86 deci ce licee din Pitesti imi recomandati?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Se face mai multa Psihologie la Filologie sa Stiinte sociale.Se fac 2 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La profilul : stiinte sociale se fac 2 ore/saptamana, iar la profilul pedagogic se fac 3 ore pe saptamana.
Nu stiu licee din Pitesti, iar la profil pedagogic nu cred ca poti intra, pentru ca s-au dat niste probe inainte. Totusi, poti afla mai multe detalii pe net daca esti interesat.
Bafta!