| aleexkdos90 a întrebat:

Bună TPU! Eu sunt la un liceu tehnologic și vreau să mă transfer pe teoretic - științe sociale, transferul se va face in vară? Când se dau examenele de diferența și din ce sa dau (istorie, română, latina)? E bine dacă mă duc acum la liceul respectiv, la secretariat?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La vară- spre toamnă te transferi.Din istorie nu dai diferentă doar din ce nu ai studiat la tehnologic

| aleexkdos90 explică (pentru sierra1):

N-am făcut desen, muzica, latină

| aleexkdos90 explică (pentru aleexkdos90):

Cred că din acestea

| sierra1 a răspuns (pentru aleexkdos90):

Ai văzut că deja știi?

| aleexkdos90 explică (pentru sierra1):

Păi orele care le-am menționat nu le fac la liceu care sunt acum