| romeliakiss99 a întrebat:

ieri am dat EVALUAREA NATIONALA LA LIMBA ROMANA, iar din greseala un cuvant l-am taiat cu 3 linii... se cunostea ca este scrisul meu.Se considera semn ca sa mi se anuleze lucrarea?

10 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu,nu se considera semn si lucrarea nu-ti va fi anulata.

| 123lalala a răspuns:

Depinde de corector

| MikeZG a răspuns:

Nu se anuleaza lucrarea.

| Toti2013 a răspuns:

Eu la lucrare am desenat pe foaie si am mazgalito si tot mi-a luat-o in considerare.big grin

| T82 a răspuns:

Stai linistita.Pentru un cuvant taiat nu-ti anuleaza lucrarea.

| romeliakiss99 explică (pentru T82):

Multumesc! am intrebat si supraveghetorii care au stat cu noi si mi-au spus sa las asa! Doamne mi-ai dat cea mai buna veste nici nu am putut sa dorm datorita gandului asta

| YnGeRaShMyCuTz a răspuns:

Depinde de cine corecteaza, dar poate fi considerat un semn