| BlackPissu a întrebat:

Buna,TPU, imi puteti spune ce este un monolog?puppy dog eyes Dau fundita promit.

4 răspunsuri:
| Uuuuuuu a răspuns:

Monologul este un fel de dialog cu tine insuti la care nu se asteapta replica/raspuns..De exemplu discursul este considerat monolog deoarece persoana vorbeste si nimeni nu ii da replica in timp ce vorbeste

| foxsilver a răspuns:

Un dialog interior, un dialog cu tine insuti/insati, raspunsuri la intrebari retorice.

| caian a răspuns:

Un dialog cu tine Insuti.Este unul destul de lung in care uneori se critica diferite obiceiuri bune sau rele.