| nymsu a întrebat:

imi puteti spune si mie unde gasesc site-ul traian vuia focsani?
l-am gasit la linkul acesta dar nu imi merge va rog ajutati-ma ca luni acum trebuie sa dau un test si acolo pe site este din ce o sa ne dea. funda si multumesc.
http://colegiulautofocsani.xhost.ro/

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-am idee ce vrei să vezi pe acel site, dar site-ul FUNCŢIONEAZĂ corect happy
Problema poate fi din browser-ul tău sad
Încearcă să deschizi linkul în alt browser!

Toate cele bune!

| nymsu explică (pentru bursuc001):

Mersi,da,site-ul este bun da am fost la liceul traian vuia din focsani si m-am inscris la profesionala ca sa fiu sigur ca intru acolo daca nu o sa iau nota mare la examen dar am luat acum 6 la examen si cred ca o sa ma duc la liceu dar poti sa-mi zici si mie te rog unde sunt intrebarile pentru ca cei de la liceu au zis ca pun subiectele din ce o sa ne dea pe acel site si eu nu le gasesc ma poti ajuta te rog?

| bursuc001 a răspuns (pentru nymsu):

Cu plăcere :)

NU cred că se vor posta subiectele ( "intrebarile" ) date!
Nici anul trecut NU s-au postat subiectele, doar lista candidaţilor admişi ( notele acestora ) - vezi linkul :
http://colegiulautofocsani.xhost.ro/catalog_scoala_profesionala3ani.pdf

Iar acum s-a afişat doar lista celor care s-au înscris la Profesională - vezi linkul :
colegiulautofocsani.xhost.ro/inscrisi_profesionala_cls9_2015.doc

O zi frumoasă!