| Didi908 a întrebat:

La desen si geografie am doar o singura nota pe acest semestru si nu sunt in tara ca sa mai pot merge la scoala sa iau o a 2-a nota. Imi poate incheia media cu o singura nota? sad

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Depinde de profesor.
Daca vrea, iti dubleaza nota si iti incheie media.
Daca nu, te poate lasa cu situatia neincheiata.

| Ioonela a răspuns:

In mod normal nu se poate incheia media cu o singura nota, trebuie sa ai cel putin 2 note, dar depinde de profesor. Daca vrea poate sa iți mai pună o notă, pe activitatea la clasa poate. Să sperăm că ai profi de treaba. Succes! happy