| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

Buna TPU!
La facultatea de management in productie si transporturi din Timișoara, se intra pe baza unui examen de admitere sau doar cu dosarul?
Dacă se intra pe baza unui examen, in ce consta, din ce materii pot fi evaluat?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Pe baza de Bac. Examen se da la Arhitectura și Calculatoare.

Iti las documentul. Secțiunea 7 e facultatea ta. Se intra pe baza de bac, scrie în metodologie.
https://www.upt.ro/......1-2022.pdf

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pe site-ul fiecarei facultati exista modalitatea de admitere.