| Elliest22C a întrebat:

la fizica nu am o nota foarte mare iar media nu o sa fie prea mare, profesorul de fizica e cam exigent avand in vedere ca preda si la liceu (eu sunt a8a).Credeti ca daca i.as duce un proiect/referat ar accepta sa imi puna o nota mai mare?
Eu deja am 3 note iar in prima ora a zis ca o sa ne puna doar 3 note.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi simplu sa creasca asa mediile ca duci tu un referat copiat de pe net. Proferosii asculta cand vor din ce vor nu cand vrei tu si din ce vrei tu.

| CapsuniCcaXD a răspuns:

Buna, poate sa iti puna nota, conteaza de gandirea fiecarui profeaor. Daca a zis ca pune doar 3 note nu cred ca iti va pune.
Ai note sub 5? Mai exact ce note, daca media iti iese sub 5...
Poti sa faci ca sa vezi ce iti zice, probabil iti va zice ceva de genu "Da, bine!" Si poate iti pune un plus in carnetul lui.
Dar ca aprecia daca il scrii de mana. Mult succes!

| Gabrielagabitzaaa a răspuns:

Buna,Poti sa incerci dar nu doar sa-i duci referatul, trebuie sa il si prezinti.Si nota mai mare posibil sa-ti dea sau sa tina cont semestrul viitor, totul depinde de tine, daca vede ca iti dai interesul clar ai de castigat.happy