| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
La organigrama unei firme, mai exact o florărie; ce trebuie să conţină înafară de manager şi contabil că asta ştiu; celelalte funcţii pe care să le scriu care ar fi pentru o florărie?!
DAU FUNDA!
Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Netrider a răspuns:

Organigrama firmei difera de la o firma la alta. in cazul tau o faci cum vrei tu in functie de ce angajati ai si ce face fiecare. organigrama depinde si cat de mare e firma. la o florarie de ce angajati mai ai nevoie? daca e mica, pe langa ce ai spus mai ai nevoie de vanzator. contabilul daca nu e angajat la tine atunci nu intra in organigrama. uite niste exemple
https://www.google.com/......ps?/search