| mara11654 a întrebat:

Buna TPU...M-am apucat sa invat engleza de ceva timp si as vrea niste sfaturi(ponturi) cum sa inteleg mai bine pentru ca la timpuri mereu ma incurc...

Ati fi de mare ajutorhappy!

3 răspunsuri:
| dinutza a răspuns:

O înveți pe net?
Dacă da, zi-mi și mie cum că eu de mult caut pe net cum să învăț engleza online!

| DayN a răspuns:

Jocuri video!

| NexT0 a răspuns:

Pai cel mai simplu daca iti place sa canti e sa faci niste rime sau inchide tv sau pc si incearca sa te concentrezi nu te gandi ca wow imediat apare nu stiu ce film sau etc... fii concentrata doar asupra caietuluihappy. Bafta in continuarewinking