| Robytzzzu a întrebat:

Ma numesc Robert sunt cls a7a Trebuie sa trec a8a dar am ramas corigent la Romana maine dimineata am examenu de corigenta la 8 si am emotii foarte marii. Cu Romana nu stau nici foarte bine da nici foate prost. Sfatuiti-ma cum ar fi sau ce ar trebui sa fac! Va Multumesc! Scuzati-ma daca am facut greseli gramaticale!

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Pentru că fac pariu că nimeni nu o să îți răspundă serios din moment ce ai postat la categoria greșită, am să o fac eu:

Învăța și fii cât poți tu de sigur pe tine. Depășește-ți emoțiile și dă tot ce ai mai bun din tine! Fără emoții, gândește-te doar că este un simplu test la limba română!

Succes la examen, să iei o notă mare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dragă Robert, da' și tu... Ar fi trebuit să ne scrii acum o lună, nu azi, cu o zi înainte de examen. Ce mai poți face într-o zi? Uită-te și tu pe aici, poate te ajută http://lecturirecenzate.ro/