| girml3x a întrebat:

Maine am istoria, o ora pentru mine destul de dificila. Am deja o nota de 3. Sunt in clasa a -9-a, si daca nu fac tema pe care ne-a dat-o, sigur raman corigent. Nu vreau să credeti c asunt un copil care nu isi face temele si profita de TPU. Infine, cine stie va rog sa ma ajutati. Cerinta este :,, Realizaţi o comparaţie între domniile lui Burebista şi Decebal. " Ofer funda! Nu o să se mai repete!

2 răspunsuri:
| maria11579 a răspuns:

Pai foloseste-te de ce ti-a predat profesorul in caiet; nu cred ca va cere ceva ce nu v-a predat.

| dedede003 a răspuns:

Pai scrie cu cine s-a luptat fiecare si mai poti sa zici despre cat de intins era teritoriul dacie in vremea fiecaruia.sigur v-a dat in caiet