| xGypsyQueen a întrebat:

Deci am o problema cu temele crying [ Stati linistit nu va pun sa`mi faceti temawinking ] Deci la Istorie ne-a dat de scris asa : 1. Comparati Dacia din timpul lui Burebista cu cea din timpul lui Decebal. 2. Care sunt cauzele conflictului dintre Traian si Decebal? 3. Descrieti cele 2 razboaie dintre Daci si Romani din secolul 2 dupa Hristos.Profu' ne'a zis ca putem sa citim din carte, dar nu da nimic despre astea... Ma gandeam ca poate aveti voi vreun site sau ceva sad Haideti va roog. Trebuie sa fac tema asta azi sau maine sad

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| TeoPT a răspuns:

Asta e lecție care trebuia predată la clasă, am dat teză din ea. Ori ți-a predat-o, ori e în carte și tu nici să o găsești nu ești în stare.
Ai la dispoziție Google, trebuie să te învăț eu să cauți pe el?
Dacă nu îți rezolvi singur problema voi face în așa fel încât să fii suspendat/ă. Mare brânză, ai și tu câteva rânduri de scris și ți-e lene și să cauți pe net.
Baftă