| andreeamitoi a întrebat:

Maine merg la olimpiada de civica etapa pe sectorul 5- scoala 148. Ideea este ca am aflat de la alte surse ca maine se anuleaza orice concurs sau olimpiada scolara. Nu reusesc sa dau de doamna profesoara. Inca cineva care a fost anuntat de profesor astazi (27 ianuarie) cum ca s-ar anula olimpiada?

Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| CupCake97 a răspuns:

Da, se anuleaza toate. si eu trebuia sa merg la olimpiada de bio dar s-a anulat

2 răspunsuri:
| andreeamitoi explică:

@ Sobo_3148, nu, nu ma duc pana acolo, am de pierdut 1 ora pe drum pana la scoala aia. Tu ce zici, raspunsul tau e stupid, nu-i asa? Mersi, m-ai ajutat enorm.

Ionutza97: Multumesc, am primit raspuns de la profesoara intr-un final pe mail si am aflat ca nu se tine olimpiada. Ai fundita happy.

| sAmAsxdzasad a răspuns:

Eu zic sa te duci pana acolo nai nimic de pierdut