| Emy_4433 a întrebat:

Salut TPU
Daca eu am media de anul acesta +examenele impartite la doi 7.70 si liceul la care vreau sa intru si la profilul respectiv anul trecut a fost ultima medie 7.76 credeti ca am sanse sa intru?

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Poi da, eu cred ca ai destule sanse de a intra deoarece nu are legatura bacul acesta cu cel de anul trecut deoarece atunci nu au picat chiar asa multi elevi, deci anul acesta nu va mai fi 7.76 media limita ci una mai mica deoarece au fost copii mai slabi ca in alte datibatting eyelashes [ de fapt prin slabi vroiam sa zic ca tot cam aceiasi suntem doar ca atunci nu erau supravegheati corespunzatori deci aveau mari sanse sa copieze pe cand acum sansele au fost foarte putinebatting eyelashes ]
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes
Pa happy

| Emy_4433 explică (pentru Ađřıαηηα):

Pai trec a9a ce treaba am eu cu bac-ul?

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Emy_4433):

A da laughing Nici nu situ ce dracu laughing am laughing Deci laughing uita tot ce am pomenit despre bac laughing ce trebuie sa prinzi tu este ideea din comentariul meubatting eyelashes rolling on the floor Adica faza cu faptul ca anii trecuti erau alte medii laughing si ca da, ai destule sanse happy

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Emy_4433):

Merci de funda happy primita si sorry pentru mica neintelegerehee hee

7 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Logic ca ai sansehappy media se schimba de la an la anbig grin

| alyna a răspuns:

Nu nu cred ca poti intra.Deobicei mediile cresc nu coboara.Media la profilul meu cand am intrat a fost 7.85 si eu am intrat cu 8.06 dar aveam colegi care au intrat si cu 8.63.Anul asta media la profilul meu la mine in liceu este de 8.06.Deci nu cred ca ai sanse.Si eu am fost tot ca tine la sf clasei a 8 am vrut sa intru la un liceu unde media era 8 si eu aveam 8.06 dar nu am intrat din pacate.

| Gligor_Nicolas_1996 a răspuns:

Hai sa facem o chestie de "Gradi"! 7.76 a fost ultima medie de intrare la profilu' repectiv! Deci granita e la 7.76! De coborat nu mai coboara dar de urcat se poate! Poate ca anul asta ultimu care intra are media 8.40(ex)! CONCLUZIA: Nu poti intra!

| Gligor_Nicolas_1996 a răspuns:

Funda?!