| monica2000 a întrebat:

Merg peste doua zile intr-o tabara despre religie. Intrebarea mea este cam ce o sa fac acolo.

Răspuns Câştigător
| Diana240796 a răspuns:

Am fost odata...pai ideea este ca o sa vizitezi multe multe biserici si dimineata si seara o sa se tina o slujba de rugaciune.Inainte de fiecare masa de asemenea o sa te rogi...si o sa te impartasesti cred. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta

4 răspunsuri:
| TokioFan a răspuns:

Buna,eu tot am fost la o asa tabara si pot sa spun ca mi-a placut foarte mult,este la fel ca intr-o tabara obisnuita doar ca tema taberei este despre religie si viata lui Dumnezeu,noi de exemplu dimineata incepeam cu scenete organizate de liderii taberei despre teme legate de viata lui Dumnezeu,inainte de fiecare masa ne rugam,seara ne rugam,jucam jocuri de tabara,inotam, activitati libere, foarte interesant! Nu vei regreta ca ai mers!

| Scooby_2029 a răspuns:

Nasol, si eu am fost odata intr-o tabara de religie si ne povestea numai de D-zeu si trebuia sa ne rugam zi de zi, la fiecare masa, mergeam la biserici I don't want to see.

| Ania222 a răspuns:

Buna Monica.cand eram in scoala generala si eu obisnuiam sa merg in astfel de tabere. La fel ca si in celelalte tabere si in cele "despre religie" se pune baza pe invatarea unor lucruri noi, cunoasterea unor locuri, cunoasterea unor copii apropiati de varsta ta etc. Doar ca in astfel de tabere se pune accentul si pe religie... de exemplu dimineata o sa aveti si program de rugaciune si la fel si seara, dar in principiu e ca si in celelalte tabere asa ca nu te ingrijora! Si distractie placuta!

| smântână a răspuns:

Si eu voi merge in augustwinking