| anonim_4396 a întrebat:

Nu cred că este tocmai categoria corectă, dar ştiți şcoli/licee în România la care stai pe tot parcursul anului, mai puțin în vacanțe (exceptând liceele militare)?

3 răspunsuri:
| belanelu123 a răspuns:

Nu prea am înțeles întrebarea, pot sa explici puțin mai "bine"? Mulțumesc

| anonim_4396 explică (pentru belanelu123):

Mă refeream la şcoli cu internat unde locuiești pe tot parcursul anului (şi în weekend-uri), şi de la care nu pleci acasă decât în vacanțe, în genul colegiilor militare şi academiilor (probabil că astfel de şcoli sunt private). Nu ştiu cât de explicită sunt, dar îți mulțumesc oricum că ai vrut să mă ajuți!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai...nu stiu cum sa-ti zic, astea-s scolile cu internat. Intereseaza-te la tine in zona, nu avem de unde sti noi.