| melinda114 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceele militare, ce conditii ar trebui indeplinite pentru a intra, sau ce licee militare stiti din Constanta?

Răspuns Câştigător
| Beebeeee a răspuns:

In Constanta nu exista licee militare, in Romania sunt doar 3 licee militare si acelea sunt la Breaza, la Alba-Iulia si la Campulung Moldovenesc! Se dau probele sportive si examenele in liceu la matematica si romana, sunt licee de viitor, la Campulung Moldovenesc sunt niste conditii groaznice, am inteles ca nu ai voie cu telefon, laptop sau ceva de genul in camera, cele mai bune conditii sunt la Breaza din cate stiu eu! Bafa, o seara buna in continuare! :*

| melinda114 explică (pentru Beebeeee):

Da am inteles ca in clasa a8 a vin reprezentanti ale scolilor si dau mai multe detalii. Vin in toata tara?

| Beebeeee a răspuns (pentru melinda114):

Da, din cate stiu eu da. Dar locurile de la liceele militare s-au ocupat deja, inscriierile s-au facut sub data de 18 aprilie. Acum nu stiu ce sa spun, poate mai gasesti vreun loc neocupat. Dai funda?

| melinda114 explică (pentru Beebeeee):

Iti multumesc mult pentru raspunsuri. Eu sunt in a7 a abia... Da iti dau funda!

| Beebeeee a răspuns (pentru melinda114):

Nu ai pentru ce, da funda! blushing :* Bafta!

7 răspunsuri:
| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

In Constanta exista licee militare? :O

| melinda114 explică (pentru Voicu_Ionela_1999):

Nu stiu sigur asa am auzit! Bafta!

| melinda114 explică (pentru Voicu_Ionela_1999):

Sunt licee militatre de marina.