| cocolino01 a întrebat:

Pe 5 martie se tine proba scrisa la matematica(Simulare BAC?). Unii spun ca da, altii nu!
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Da.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, Matematica are statut de probă obligatorie şi Simularea se dă ( s-a dat AZI ) pe 5 martie!

"Simularea probelor scrise ale examenului de bacalaureat pentru elevii claselor a XI-a şi a XII-a din anul şcolar 2013-2014 are următorul calendar: Limba şi literatura română (3 martie), Limba şi literatura maternă (4 martie), proba obligatorie a profilului (5 martie) şi, doar pentru elevii claselor a XII-a, proba la alegere a profilului şi specializării (7 martie). Toate probele sunt scrise. Afişarea rezultatelor va avea loc pe data de 14 martie." - SURSA :
http://edu.ro/index.php/pressrel/20919

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns:

Da, maine sunt simularile la clasa a XII-a si XI-a la matematica.
Succes la simulari sa iei 10! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se tine simularea la mate pe 5 martie

| Valeriu25 a răspuns:

Da maine pe 5 martie, stiu asta pentru ca maine dau si eu happy

| gaby_5588 a răspuns:

DAAAaaaaa