| Cici4Mici a întrebat:

Resurse umane sau psihologie? Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Psihologie

| Cici4Mici explică (pentru RAY):

De ce?

| RAY a răspuns (pentru Cici4Mici):

Ca imi place mult acest domeniu

| minrest a răspuns:

La stat la buget, sau la o fabrica de diplome? La stat, Psihologie, pentru ca e o stiinta fundamentala, pe care o poti pune la baza ta. Resurse Umane e o aplicatie, daca nu ma insel chiar a Psihologiei, sau a Sociologiei, pe care o poti face la master. Iar la fabricile de diplome... daca nu ai pile, care sa te te angajeze pe studii superioare cu maculatura de diploma produsa de fabrica contra cost, mai bine te angajezi, in Bucuresti cu bac-ul am vazut ca se ia 1600 net la debut, si intre timp te maturizezi, iti schimbi optica si ajungi in stare sa faci o facultate adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt tu ..nu am de unde sa stiu ce iti place tie. asculta-ti intuitia!

| Cici4Mici explică (pentru anonim_4396):

Sunt foarte nehotarata.

| ShaniTempo a răspuns:

Eu singura invat la psihologie, e foarte fain, de descurci usor si e placut