| DianaAndreea90 a întrebat:

Facultatea de Administrarea Afacerilor este grea? se face matematica multa? sunt in clasa a 11-a si as dori cateva informatii. mentionez ca sunt la profil uman ..multumesc happy

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Nu se da mate la "ase " adica stiinte economice, - nu mai e ca pe timpuri. se da ex la lb romana +media de bac.
e mult "hau-hau"
matematica e undeva pana la nivelul clasei a x-10 cel mult inclusiv notiunile de statistica fac apel la mat din semestrul 2 clasa 10 - deci e subtzire. merge si de la un profil tehnologic sa dai la feea. bafta