| DianaAndreea90 a întrebat:

Facultatea de Administrarea Afacerilor este grea? se face matematica multa? sunt in clasa a 11-a si as dori cateva informatii. mentionez ca sunt la profil uman ..multumesc happy;*

1 răspuns:
| MsAnonim a răspuns:

La uman? ..clar nu ai ce cauta la ceva ''de matematica''...doar daca nu faci meditatii..si eu sunt la uman..si cu siguranta nu o sa dau la ceva''real''....incearca dreptu, jurnalismul, fac. de istorie/litere/limbi straine.