| kristasmith a întrebat:

Sper că aici se găsesc persoane din Moldova. Am nevoie de puțin ajutor. La anul sînt a9-a și după vreau să mă duc la vre-un colegiu de psihologie. Sînt în Chișinău astfel de colegii? Dacă da, vreau mai multe detalii, spre exemplu unde se află(strada) sau cîți ani se învață sau alte informații sau chiar vre-un site dacă găsiți. Mulțumesc anticipat:*

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sunt, nu "sînt"!

| VladyXR a răspuns (pentru K0sti):

Si asta e raspunsul tau incredibil pentru rezolvare? Tu chiar vrei sa-ti suspend contul? Scrie cum stie el, plus e din RM, nu are rost sa contrazici.