| bogdanp a întrebat:

Buna TPU.Sunt absolvent al unui liceu si vreau sa merg mai departe pe o ramura ce consta in Informatica- Automatica si Calculatoare sau Informatica cu predare in limba Engleza, la Timisoara.As vrea niste pereri despre Universitatea de Vest,sau Universitatea Politehnica. Facilitati, diferente...ce ar trebui sa aleg?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Alegi ceea ce-ti place tie si unde iti place tie, nu noua. Ambele centre universitare au facultatile dorite de tine.