| Mihai1765 a întrebat:

sunt clasa a11a, vreau sa dau la medicina la inceputul anului, m-am apucat de meditatii la biologie si la chimie. La chimie nu am griji ca profesoara este tanara dar la biologie este batrana, are 70 de ani dar este o profesoara foarte buna si foarte renumita in judet, toti cei care au facut cu ea au intrat la Cj, Buc etc unde au vrut ei. Eu inteleg foarte bine de la ea, nu inteleg la scoala cum inteleg de la ea dar avand in vedere situatia actuala imi e frica ca profesoara de biologie nu o sa mai faca. Voi ce credeti daca ati fi in locul ei, ati mai face sau nu? Credeti ca o sa li se mai permita profesorilor sa faca meditatii sa adune copii din tot judetul acasa la ei unii dupa altii?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este de inteles ca in perioada asta de izolare/carantina sa nu se faca nici un fel de meditatii, exceptie facand cele online, daca profesorul este obisnuit si accepta acest lucru.
Nu-i cazul sa intri in panica acum, deoarece mai ai inca timp sa te pregatesti, poti invata chiar singur.

| MeMe123 a răspuns:

La cum scrii sigur o sa fii un medic renumit. succes