| Verne a întrebat:

Sunt in anul I la Facultatea de Filosofie, specialitatea Asistenta Sociala, intrebarea mea este: Daca eu nu am participat la practica in anul I, trec in anul II de facultate? Si in cazul creditelor (am inteles ca trebuie sa fie minim 40) trebuie sa fie 40 in total (semestrul I si semestrul II) sau trebuie sa ai minim 40 pe semestru pentru a trece? Multumesc!

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu stiam ca practica in facultati se face abia din anul III, dar poate nu sunt la fel in toate facultatile.