| sergiu131313 a întrebat:

pentru a lua bursa sociala si in semestrul 2 trebuie sa fiu integralist(ce inseamna asta)? sau mai bine zis ce trebuie sa fac sa iau si in sem 2.
Mentionez ca sunt anul 1 la facultate si in primul semestru am incasat bursa sociala pentru venit mic pe membru de familie

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Adica sa nu ai restante sau examene nedate. Sa fi dat si sa fi luat toate examenele din prima sesiune

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Trebuie sa iei toate examenele. Fara restante!

| Violleta2022 a răspuns:

Adica sa fii luat integral toate examenele din sem 1 (sa nu ai restante).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica sa nu ai nicio restanta

| Koisan69 a răspuns:

Esti prost tamaie.