| 1mist3r a întrebat:

Buna TPU.sunt in clasa a VIII-a, si de acum trebuie sa aleg la ce liceu voi da...sunt din Piatra Neamt, in generala am avut medii peste 9, 50 in clasa 5-6-7... dar, nu prea am invatatstraight face. Mama spune ca aici mi-o mers cum mi. o mai mers dar la liceu, o sa-mi fie greu si ea zice sa nu ma duc la unu in care sa nu ma pot descurcastraight face, eu voiam sa zicem la Rares Profil "Fiologie" parca unde intram cu 9, 12.si stiam ca nu se face mate dar, se axeaza pe romana, limbi straine, etc, Cine imi poate recomanda un liceu in care sa fiu stabil?straight facedin piatra neamt? Va rog, undeva unde sa nu iau numai 4 5 6 sau iau peste 8straight face adica nu stiu, mama spune ca si liceul din Roznov, are multe profile si pot ajunge usor ceva in viatastraight face, si nu e f greustraight face, Nu prea stiu, nu ma pasioneaza la roznovstraight face si daca ma duc la un liceu bun sa nu invat chiar zi de zi mereu sa fiu in casa etc.sa ma ies si sa mai si invatstraight face. nu stiu, sunt in pana de idee pls FUNDOIstraight face:O3

Răspuns Câştigător
| L3xxx a răspuns:

Ok.eu am invatat la roznov si sunt profi a draq-si daca prind ciuda pe tine asteapta sa le duci ceva happy. acum sunt la cartianu (chimie) este foarte bun, nu ma omor cu invatatul dar profesorii iti explica pe intelese deci inteleg totul din clasa happyprin urmare parerea mea este ca aca vrei poti sa dai la cartianu (gheorghe cartianu laughing) ) daca ai vreo intrebare. spune-mi funda? sunt din cls X-a acolo, acum sunt a XII