| Sarsail a întrebat:

Ca la ce liceu as-i putea da sa aiba ceva legatura cu cinemaografia? Vreau o cariera de regizor am mai facut cateva scurt metraje sai nu stiu la ce liceu sa dau sa fie cat de cat apropiat de asta...Eu ma gandeam la fiologie limbi straine...

3 răspunsuri:
| MaeRiAh a răspuns:

Ce romana penala ai laughing)))))))

| Roll a răspuns:

Dupa cum scrii ai sanse slabe sa intri la un liceu bun...

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Din cate stiu, la liceele si colegiile de arta exista sectie de regie. Nu prea vad cum te-ar ajuta daca ai merge la filologie. Limbile straine conteaza, dar sunt mult mai multe lucruri de invatat.