| Larisa22312312 a întrebat:

Sunt in clasa a8a si as vrea sa merg la liceul de arte, pe desen. Care ii un orarul "tipic" al liceului? Din ce o sa dau la bac? Probele eliminatorii din ce se dau?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Ce sa faci cu desenul? Ti-as sugera sa mai analizezi decizia ata Nu e neaparat una buna. O sa - ti gheortaie matele, te zbati in saracie. Asta daca nu provii dintr-o fam de artisti, cu relatii. Mergi la medicina dentara, avocatura, sau oorice la stat. Fa-te asistenta medicala, ca sa poti merge in strainatate, daca va fi cazul. Asa, in fiecare zace cate un artist.