| kHbV a întrebat:

Bună TPU! Sunt la liceu la profilul stiinte sociale si as vrea sa ma transfer la științele naturii. As vrea sa stiu care este perioada in care pot depunde dosarul, care este perioada in care trebuie sa sustin diferentele si la ce materii voi susține diferentele.
P.S. va rog nu copiați link-uri din legi pentru ca le-am citit pe toate legate de transferuri

Răspuns Câştigător
| Momentan a răspuns:

Te rog să suni la secretariat sau să faci o vizită până acolo.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca le stii pe toate de ce mai intrebi aici?

| kHbV explică (pentru darrio2007):

Pentru ca am citit ce scrie in legi, dar nu sunt scrise detaliile pe care le-am întrebat eu?

| kHbV explică:

Poti pune o intrebare noua, nu sa adaugi o întrebare la intrebarea mea