| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nehotarat...Pe ce profil sa merg? cu matematica ma descurc,dar cu limbile straine nu prea...M-as duce la mate-info, dar nu stiu cat este de greu.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Du-te la mate info. Cu greul te inveti big grin.

| Eduard619 a răspuns:

DU-TE la mate-info clar este cel mai banos profil ca sa spun asa si ai cele mai multe sanse de angajare mai bine te chinui putin acum si dupa o sa-ti fie bine.

| matrix100 a răspuns:

Alege mate info si daca iti place si programarea si/sau web design o sa ai un viitor frumos

| BJK1903 a răspuns:

Daca iti place Stiinte Sociale, e destul de frumos pe profil asta. Faci mai mult geografie/istorie si romana...Matematica faci doar doua ore pe saptamana, si limbile straine cate o ora/doua ore de fiecare.

| GabiMihai08 a răspuns:

Du-te si invata matematica si informatica ( partea de programare) la perfectie si vei avea un salariu multumitor dupa faculta!