| Andrei0510 a întrebat:

Buna, TPU! Sunt student si urmeaza sa intru in perioada de licenta, dar din motive obiective nu voi putea sustine lucrarea de licenta vara aceasta. O voi mai putea sustine in toamna, dar contra sumei de 600 de lei. Daca nici in toamna nu ajung sa o sustin, urmatoarea, o voi putea face in iarna. Imi puteti spune daca in cazul in care ajung iarna sa o sustin, suma pe care trebuie sa o platesc va ramane aceeasi sau avand in vedere ca e mai tarziu, va fi mai mare?

Multumesc! Promit funda!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Asta depinde de facultatea/universitatea ta si cel mai sigur ar fi sa suni la secretariat.