| BBBBBgs a întrebat:

Buna TPU. Tocmai am intrat la facultate si nu am înțeles unele lucruri. Am vazut ca in orar am anumite ore facultative. Nu inteleg daca primesc credite de la ele sau nu si daca trebuie sa completez documente si sa le depun ca sa particip la aceste ore. Multumesc si o zi buna.

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

In functie de universitate sau facultate pentru orele facultative trebuie sa te inscrii la secretariat pentru participare. Punctele credit te ajuta doar in calcularea mediei pentru bursa. Nu te ajuta pentru a forma nr. minim de credite trecerii in noul an.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ce ore, la ce specializare, ce facultate?